Bannereasy - Youtube Kanal Bannerı Tasarımı

Kapak Sözler-Arkadaşa Kapak Sözler, Sevgiliye Kapak Sözler, Ağır Kapak Sözler

Kapak Sözler yazımızda, ağır kapak sözler,arkadaşa kapak sözler,kapak sözler 2019,kapak sözler resimli,kapak sözler 2020,,duygusal kapak sözler,komik kapak sözler ve küfürlü kapak sözler bulabilirsiniz. İşte arkadaşlarınıza kapak mesajları, kısa kapak mesajları,laf sokma sözleri ve küfürlü kapak sözleri.

0 7

Sevmediğiniz bir insanla sohbet esnasında öyle bir an gelir ki, karşınızdaki insan bir şey söyler size laf sokar ve siz de bir cevap vermek zorunda kalırsınız. Bu vereceğiniz cevap öyle bir cevap olmalı ki, karşınızda ki insana en ağır kapak sözlerinden birini söyleyip çenesini kapatmalısınız. Bazen de espiri amaçlı arkadaşlar arasında öyle bir an olur ki komik kapak sözleri ne ihtiyaç duyarsınız. Tabi ne kadar tasvip etmesek de birde küfürlü kapak sözleri vardır. Renkli Bilgiler okurları için komik ve en güzel kapak sözlerini sizler için bu yazımızda derledik.

Laf sokmakta bir sanattır değilmi ? iyi laf sokmalar . : -) Sizler için hazırladığımız güzel sözler kategorimizi de inceleyebilirsin


Her şeyi bilmene gerek yok haddini bil yeter.


Laf olsun diye konuşmuyorum ki konuşuyorum laf oluyor.


Sevgimin kıymetini bilmeyeni yokluğum la terbiye ederim.


Sahne senin devam et ama sıra bana gelmesin dua et.


Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimi de çıktığında.


Şerefin kadar konuş desem, ömür boyu susacak insanlar tanıyorum.


Kredisi bitmiş bir dostluğun limitini yükseltmeye gerek yok. Renkli Bilgiler kapak sözleri.


Küfür edemem ben bilirsin susuyorum. Dile getiremediklerimi sen anla.


İki dakika insan ol desem zaman tutacak insanlar tanıyorum.


Buğulu camlardaki kapak sözler gibisin; yani nefesim olmadan bir hiçsin.


Sizlerde bildiğiniz arkadaşa laf sokma sözleri, arkadaşa kapak sözleri, sevgiliye kapak sözleri nizi ve arkadaşlarınıza söylediğiniz en güzel kapak sözleri ni bu yazımızın altında yorum olarak yapabilirsiniz.


Renkli Bilgiler güzel sözler ile artık Google`de.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku